Choď na obsah Choď na menu
 


Arspiman TV - Slávnostné otvorenie posilňovne v Giraltovciach 19.03.2012 - Mgr. Jaroslav Ivančo

21. 3. 2012

posilka.jpgPosilňovňa CVČ Giraltovce má už po kompletnej prestavbe. Dňa 19.3.2012 sa oficiálne otvorili dvere pre všetkých záujemcov o cvičenie. Posilňovni zostal vstup z tej strany od bazéna . Šatne a sociálne zariadenia sú po pravej strane. Na ľavej strane sa  nachádza barový pult ,kde si môžete zakúpiť občerstvenie v podobe športových nápojov.

Vytvorili sme pre vás aj oddychovú zónu s televízorom a pohodlnými kreslami. Činkáreň je po ľavej strane , tam si môže cvičenec naložiť koľko zvládne.  Je to miestnosť pre silákov z PWL CVČ Giraltovce. Môžete si tam precvičiť tlak na lavičke na špeciálnej lavičke, drepy na monolifte , mŕtve ťahy v klietke.

Po prechode do nových priestorov posilňovne sa nám naskytne priestor na kompletné precvičenie nášho tela. Miestnosť je rozdelená  na dve časti posilňovaciu zónu a aeróbnu zónu. Nájdeme tu dva multifunkčné veže na precvičenie celého tela, legpress , dva polohovacie lavičky, dva tlakárske rovne lavičky, predkopávanie a zakopávanie, multipress, scottyho lavičku, bradla, stojan na drepy, stojan s jednoručkami , rôzne tyče  a držiaky.

Aeróbna zóna má podlahu z dreva /plávajúca podlaha/. Nachádzajú sa tam tri eliptické trenažéry, rotoped, dva spiningové bicykle, rebrina, fit lopty, švihadlá.

Posilňovňa v blízkej dobe bude doplnená ešte o legpress, eliptické trenažéry , spiningové bicykle. Ktoré na videu nie sú.

Viac už na videu

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.